‘Alle Dagen Heel Divers’ is een levendige humoristische reis door het ADHD brein. Ken of ben jij zo’n drukke sfeermaker? Dan herken je vast het eindeloze enthousiasme, de chaotische momenten en de creatieve explosies. Maar ADHD is meer dan dat.
Drie jaar geleden kreeg ze zelf de diagnose ADHD en met deze voorstelling maakt Femke Vernij (bekend van Meiden van LOS) een muzikale en humoristische voorstelling waar je ook nog iets van kan opsteken. In een (h)eerlijke voorstelling waarin je (met en zonder diagnose) ADHD beter leert begrijpen en er om kan lachen. En wellicht kun je meteen op zoek naar je eigen handleiding.
Kortom: Een (h)eerlijke dopamine boost!
Kaartverkoop: Tickets koop je vooraf online voor de preview op vrijdag. Voor zaterdag en zondag koop je een ticket aan de deur en deze zijn de hele dag (inclusief avondprogramma) en voor al het aanbod geldig.
Hoe: We werken met pay-what-you-can: jij kiest zelf wat je betaalt voor je dagticket, €10,00, €12,50 of €15,00. Of je nou wat krapper bij kas zit of wat ruimer, jij weet het beste wat haalbaar is. Zo zorgen we er samen voor dat zoveel mogelijk mensen kunnen genieten van het programma.