Grote Zaal
20:30 uur
€ 22,25

zet in je agenda

deel deze voorstelling

deel deze voorstelling

In Jazzebelle probeert Gavin positief te blijven, want we zijn als mensheid nog nooit zo verdeeld geweest. De wereld samenbrengen met een ukulele is misschien een hopeloos idee. En misschien wat veel gevraagd voor een viersnarig instrument... Maar dat weerhoudt Gavin Reijnders er niet van om het te proberen. Wat als we nu al gaan plannen wat we gaan doen NA alle ellende?

Samen met jazzcomponiste Nadine Rypkema steekt Gavin zijn humoristische ukulele-sound in een nieuw jazzy jasje en maakt hij van je favoriete theater een comedy-jazzbar.

De pers:

‘GAVIN REIJNDERS is een meester in edgy anekdotes’ - Theaterkrant 2024  

’Zijn talent is onmiskenbaar, zijn persoonlijkheid overrompelend, zijn energie tomeloos en aanstekelijk.’ - Theaterkrant 2022

‘Glittermoe is een vrolijke kennismaking met komisch talent GAVIN REIJNDERS’ - De Volkskrant

‘Het cabaret van GAVIN REIJNDERS is ontwapenend’ - Trouw

Over Gavin:

Gavin Reijnders is een een klein-kunstenaar en cabaretier uit Rotterdam. In 2018 begon hij met optreden met zijn gedichtjes en liedjes op zn ukelele maar al snel wilde hij meer. Dus in 2019 schreef hij zich in voor het Leids Cabaret Festival en behaalde hij de finale als jongste deelnemer van zijn jaar. Gavin schrijft over simpele dingen die hij heel ingewikkeld vindt en moeilijke dingen die eigenlijk heel simpel zouden moeten zijn. De jury van het festival prees hem voor het laten horen van een ander geluid binnen de cabaret context: “Als zanger is hij volledig in zijn element en pakt hij de hele zaal in. Een jongen die graag woont in zijn liedjes. Zijn nummers zijn ijzersterk”, aldus de jury van het festival.