Kleine Zaal
20:00 uur
€ 19,75

zet in je agenda

deel deze voorstelling

deel deze voorstelling

De jury van het Groninger Studenten Cabaret Festival noemt haar "een authentieke nieuwe stem in cabaretland, een overdonderend megatalent, en vooral buitengewoon grappig". 

Waar iedereen tegenwoordig continu probeert om zichzelf te verkopen, blijft Selma Visscher dicht bij zichzelf en bij haar kernwaarden ongemak en schaamte. Selma weet alledaagse observaties om te vormen tot scherpe, fijnzinnige humor. Aangevuld met een aantal hoogst originele, ietwat absurde liedjes.

Muzikaal begeleid door haar broer Lars Visscher, een grote naam in de accordeon-scene. Ze werd lovend ontvangen door de pers. Geroemd om haar slimme grappen, en haar satijnen stem.

Over Selma Visscher:

Haar weg naar het cabaretpodium is er een uit het boekje. Ze werd van de toneelschool gestuurd. En nog geen maand erna won ze, zonder verdere ervaring op het (cabaret)podium de juryprijs van het Groninger Studenten Cabaret Festival. De jaren erop stond ze in de finales van het Amsterdams Kleinkunst Festival en Cameretten. Nu staat ze met haar debuutvoorstelling in de theaters.